Za zimnými zážitkami

SKIBUSOM

Odvezte sa do regiónov kraja

Akčná zima dorazila do kraja ZA HORAMI, ZA DOLAMI. Nechajte sa počas celej zimnej sezóny odviezť do jeho regiónov, za tými najkrajšími zimnými zážitkami skibusmi.

Komfortne a ekologicky

Využite komfortnú a ekologickú jazdu skibusmi k upravovaným bežkárskym tratiam a do rodinných lyžiarskych stredísk. Vďaka skibusom sa môžete pohodlne prepraviť a užiť si lyžovačku, bežecké lyžovanie a zimnú pohodu v regiónoch nášho kraja.

Skibusy v regióne Stredné Slovensko

Skibus Šachtičky

Aj ty si vieš predstaviť skvelú lyžovačku už pár minút od centra mesta? Tak neváhaj a odvez sa pohodlne a ekologicky našim SKIBUSom do strediska Šachtičky až priamo pod svah! Lyžovačku uprostred malebnej prírody si užijú začiatočníci aj profesionáli.

Skibus Banská Bystrica – Donovaly

Skibusom až priamo k vlekom do obľúbeného strediska Park Snow Donovaly? Túto zimu ťa čaká v regióne Stredné Slovensko aj takýto zážitok! V tomto TOP stredisku nájdeš zjazdovky s celkovou dĺžkou 11 kilometrov a 14 vlekov, ktoré si užiješ aj počas večerného lyžovania. Samozrejmosťou sú moderné lanovky a kabíny zaručujúce rýchlosť a pohodlnosť. V stredisku si prídu na svoje aj najmenší, pre ktorých je pripravený PATTY SKI Funpark s animačným programom pre deti a nespočetnými možnosťami zábavy, hier a súťaží.

Skibus Kremnica – Skalka

Viete, kde sa nachádza raj pre milovníkov bežeckého lyžovania? No predsa v Kremnických vrchoch. Trasy sú upravované, vedú na jednej strane až do dediniek Kordíky a Králiky na bystrickej strane a na druhej strane zasahujú do Turčianskej kotliny. Ale nie len o bežkovaní je tento krásny kút. Zimná turistika vás privedie napríklad k objaveniu Görgeiho tunela a pre priaznivcov lyžovania je tu stredisko Skalka aréna.

Za týmto všetkým ťa zavezie pohodlne, ekonomicky a ekologicky SKIBUS Kremnica – Skalka.

Skibus Horehronie

Odvez sa Skibusom Horehronie až na Chopok! Načo ťahať auto z garáže a platiť drahé parkovné? Zober rodinu aj kamošov a užite si skvelú lyžovačku v Nízkych Tatrách naplno! Skibusom sa odveziete z Brezna priamo do lyžiarskych stredísk v Mýte pod Ďumbierom, na Táľoch až na Chopok.

Zadarmo, bezpečne a ekologicky.

Skibus Novohrad/Podpoľanie

Žiadnym autom, žiadnym busom na lyžovačku jedine SKIBUSOM.

 

Krásna príroda, rodinné strediská, super lyžovačka – to je SKIBUS NOVOHRAD- PODPOĽANIE.
Skibus Lučenec – Kokava Línia zavezie lyžiarov do štyroch lyžiarskych stredísk do jedinečného kraja Biosférickej rezervácie Poľana – Ski centrum Košútka, Lyžiarske stredisko Kočanda, Lyžiarske stredisko Zerrenpach – Látky, Lyžiarske stredisko Kokava-Línia. Pre priaznivcov bežeckého lyžovania je v ponuke aj špičkovo upravený bežecký areál Látky – Mláky.

Skibus Lučenec – Kokava Línia premáva v týchto termínoch:

6.1.2024 | 3.2.2024 |17.2.2024 | 2.3.2024

Mohlo by Vás zaujímať

Akčná zima

AKČNÁ ZIMA

Vychutnajte si zimu v našom kraji plnými dúškami. Na lyžiach, bežkách, saniach alebo hor sa na skialp.

Interaktívna mapa

Tipy na výlety

Inšpirujte sa, kam sa vybrať na výlet. Objavujte a spoznávajte rozprávkový kraj Za horami, za dolami.

Regionálne pulty

Jedinečné REGIONÁLNE produkty

Objavte jedinečné produkty vyrobené v regiónoch kraja s hrdým označením značky kvality "Regionálny produkt".

E-shop

Za horami za dolami
E-shop

Za zážitkami v kraji Za horami za dolami sa vybavte štýlovými doplnkami, ktoré si všimne každý.