Zážitkové vlaky

Najkrajšími traťami Slovenska

 

v sezóne 2022!

EXKLUZÍVNE len u nás

ŠPECIÁLNY zážitkový vlak

Expres Za horami za dolami

(Jediný vlakový ŠPECIÁL svojho druhu na Slovensku)

1. - 3. septembra 2022

Za 3 dni a 2 noci obídeš Banskobystrický kraj, prejdeš 608 km,

viac ako 40 tunelov a 5 viaduktov, navštíviš 5 regiónov

a prežiješ 5 nevšedných zážitkov.

VYPREDANÉ

Zážitkové vlaky

Zažite jedinečné jazdy historickými vlakmi po najkrajších železničných tratiach Slovenska, cez unikátne technické pamiatky a národné parky. Vydajte sa s nami za príbehmi časov minulých a objavte neobjavené miesta regiónov Banskobystrického kraja.

Letné vlaky ZSSK

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) v spolupráci s Ministerstvom dopravy a výstavby SR, Slovakia Travel a krajskými organizáciami cestovného ruchu vypravuje aj počas tejto sezóny letné vlaky. LETNÉ VLAKY vás od 11. júna do 11. septembra pohodlne a ekologicky dopravia na výnimočné miesta v regiónoch Slovenska.

 

LETNÉ VLAKY zviditeľňujú a podporujú rozvoj regiónov a smerujú do nových turistických oblastí so skvelými podmienkami na cykloturistiku, pešiu turistiku alebo návštevu historických či technických pamiatok. Všetky regióny Slovenska vám majú čo ponúknuť a preto sa vydajte aj vy na výlet vlakom a za krásami, ktoré máme tak blízko.

V Banskobystrickom kraji LETNÉ VLAKY ZSSK prepájajú Zvolen s Banskou Štiavnicou či Banskou Bystricou, ďalej Zvolen s Mlynkami v Slovenskom raji, a prevezú aj cestujúcich zo Zvolena do Štúrova. Letné vlaky smerujú do Banskej Bystrice cez Horehronie aj z Košíc a z Prešova a privezú tiež turistov z Košíc do Muráňa, Dobšinej a Slavošoviec.

Zákaznícky servis

Banskobystrický kraj Turizmus
cestovná kancelária

 

info@zazitkovevlaky.sk
+421 (0)948 908 573

Pracovná doba:
Po-So 8:00-17:00

image/svg+xml
Partneri projektu