Zážitkové vlaky

Po najkrajších tratiach Slovenska v sezóne 2021!

Zážitkové vlaky

Zažite jedinečné jazdy historickými vlakmi po najkrajších železničných tratiach Slovenska, cez unikátne technické pamiatky a národné parky. Vydajte sa s nami za príbehmi časov minulých a objavte neobjavené miesta regiónov Banskobystrického kraja.

Letné vlaky ZSSK

Toto leto už druhýkrát smerujú aj do regiónov Banskobystrického kraja aj LETNÉ VLAKY ZSSK. Naprieč celým Slovenskom 58 mimoriadnych letných vlakov na 12 linkách pohodlne a ekologicky dopraví klientov na výnimočné miesta v regiónoch. LETNÉ VLAKY ZSSK premávajú od 3. júla do 19. septembra vďaka spolupráci ZSSK, Ministerstva dopravy a výstavby SR, Slovakia Travel a krajských organizácií cestovného ruchu.

V Banskobystrickom kraji LETNÉ VLAKY ZSSK prepájajú Zvolen s Banskou Štiavnicou, ďalej Banskú Bystricu s Mlynkami v Slovenskom raji, a prevezú cestujúcich po unikátnych tratiach Zvolen – Diviaky – Zvolen, kde je lákadlom najmä mesto Kremnica. Letné vlaky smerujú do Banskej Bystrice cez Horehronie aj z Košíc a z Prešova a privezú tiež turistov z Košíc do Muráňa, Dobšinej a Slavošoviec.

Zákaznícky servis

Banskobystrický kraj Turizmus
cestovná kancelária

 

info@zazitkovevlaky.sk
+421 (0)948 908 573

Pracovná doba:
Po-So 8:00-17:00

image/svg+xml
Partneri projektu

Oficiálny destinačný portál Banskobystrického kraja