NA BEŽKY

Aktívne pre zdravie a radosť

Bežkujeme!

Obdivovanie malebnej zasneženej prírody, nádhernej scenérie okolitých kopcov a dýchanie čerstvého vzduchu si budete užívať plnými dúškami, keď sa vydáte po stopách bežkárskych tratí. Zimný šport spojený s pobytom na zdravom vzduchu je ideálnou voľbou pre každého, bez rozdielu veku. Ja bežkujem, ty bežkuješ, my bežkujeme aj v Banskobystrickom kraji. Jediné, čo vás môže pri bežkovaní brzdiť, okrem zle navoskovaných bežiek, je málo prírodného snehu. Práve od neho sa odvíja perfektná akčná zima na bežkách.

 

Bežkovanie ako rekreačný šport a alternatívu voči klasickému lyžovaniu vyhľadáva čoraz viac ľudí. „Dobitie bateriek“ na čerstvom zimnom vzduchu, načerpanie novej energie, podpora zdravia, nádherné výhľady a ticho prírody sú výbornými dôvodmi, aby si pre trávenie voľného času v zime zvolili dve stopy. Vydajte sa bežeckými traťami a zažite akčnú zimu v Banskobystrickom kraji na bežkách.

Podpor aj ty bežkovanie!

Kúp si štýlovú outdoorovú čelenku a podpor tých, ktorí sa starajú o bežkárske trasy v kraji Za horami, za dolami.

A kam vyraziť?

 

Záleží len na vás, či to bude Skalka v Kremnických vrchoch, Donovaly, Osrblie, Tále, Pohanské, Telgárt, Látky, alebo zavítate do Štiavnických vrchov. Vyberte si z našej ponuky kraja Za horami, za dolami.

Mediálni partneri projektu

Akčná zima

Do kraja Za horami, za dolami, zima zavítala. Tak prečo sedieť doma. Hurááá na lyže, bežky či sánky! Šport, zábava ale aj vytúžený relax vám pomôže načerpať novú silu v dnešnom uponáhľanom svete.

ČO ZAŽIŤ

Zimné inšpirácie

Či na bežky, na svah, na korčule, alebo sa len tak túlať zimnou krajinou…. Možností je veľa pre každého, nezáleží na tom či si športovec alebo nováčik…

NA BEŽKY

Aktívne pre radosť a zdravie

Bežecké lyžovanie neustále naberá na svojej popularite a obľube. V kraji Za horami, za dolami  si tento príjemný šport užijete dosýta.

NA ZJAZDOVKU

Vylyžuj sa do sýtosti

Kvalitne upravené zjazdovky a bežkárske trate, snowboardové arény, lyžiarske školy a škôlky, požičovne výstroja či nočné lyžovanie.

SKIBUSY

Komfortne a ekologicky

Nechajte sa počas celej zimnej sezóny odviezť skibusmi do našich lyžiarskych stredísk, za tými najkrajšími zimnými zážitkami.

Mohlo by Vás zaujímať

Akčná zima

AKČNÁ ZIMA

Vychutnajte si zimu v našom kraji plnými dúškami. Na lyžiach, bežkách, saniach alebo hor sa na skialp.

Interaktívna mapa

Tipy na výlety

Inšpirujte sa, kam sa vybrať na výlet. Objavujte a spoznávajte rozprávkový kraj Za horami, za dolami.

Regionálne pulty

Jedinečné REGIONÁLNE produkty

Objavte jedinečné produkty vyrobené v regiónoch kraja s hrdým označením značky kvality "Regionálny produkt".

E-shop

Za horami za dolami
E-shop

Za zážitkami v kraji Za horami za dolami sa vybavte štýlovými doplnkami, ktoré si všimne každý.